Biuletyn Informacji Publicznej
Sąd Rejonowy w Brodnicy

Linki

bip.gov.pl

Informacja

Niniejszy serwis pełni funkcję strony Biuletynu Informacji Publicznej

Wyszukiwanie

Wyszukiwarka
wszędzie

Menu główne

Nawigacja

NAWIGACJA:
Instrukcja obsługi /

Treść strony

Instrukcja obsługi

Biuletyn Informacji Publicznej to urzędowy publikator teleinformatyczny, składający się z ujednoliconego systemu stron w sieci Internet, na których zostaje udostępniona informacja publiczna.

Na stronach Biuletynu Informacji Publicznej zamieszczane są informacje których obowiązek publikowania nakłada Ustawa z dnia 6 września 2001r. (Dz. U. Nr 112, poz. 1198) oraz Rozporządzenie  Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 18 stycznia 2005r. (Dz. U. Nr 10, poz. 68)

Biuletyn Informacji Publicznej ma zapewnić łatwy dostęp do aktualnej i pełnej informacji dotyczącej spraw publicznych. Na stronach BIP można znaleźć informacje o aktach prawnych, zarządzeniach, zamówieniach publicznych oraz procedurach załatwiania spraw w jednostce i jednostkach podległych.

Instrukcja obsługi Biuletynu Informacji Publicznej

 • Użytkownik strony wybiera określoną informację z menu znajdującego się po lewej stronie ekranu.
 • Z prawej strony ekranu znajdują się ważne informacje o znaczeniu globalnym. Pod nimi znajduje się wykaz sądów rejonowych okręgu toruńskiego. Kliknięcie na określony sąd spowoduje przekierowanie na  jego witrynę internetową.
 • Kliknięcie na baner z napisem Sąd Rejonowy w Brodnicy na podstronach spowoduje powrót do strony głównej serwisu.
 • W górnej części każdej strony, tuż pod banerem,  znajduje się moduł umożliwiający wyszukiwanie informacji w serwisie. W pole wyszukiwarki należy wpisać pożądany tekst, a następnie nacisnąć klawisz Enter bądź przycisk Szukaj. Zostanie wyświetlona lista znalezionych tematów odpowiadających kryteriom wyszukiwania.
 • W prawym górnym rogu strony znajdują się w mechanizmy ułatwiające przeglądanie treści przez osoby niedowidzące - zmiana wielkości czcionki oraz zmiana kontrastu wyświetlanej strony.
 • Większość przeglądarek umożliwia powiększanie oraz pomniejszanie zawartości stron. Jednoczesne naciśnięcie klawisza "Ctrl" wraz z klawiszem "+" spowoduje zwiększenie, natomoast jednoczesne naciśnięcie klawisza "Ctrl" oraz klawisza "-" zmniejszenie rozmiaru wyświetlanej zawartości strony. W celu powrotu do wielkości standardowej należy równocześnie nacisnąć klawisz "Ctrl" oraz klawisz "0".
 • Dane redaktora oraz administratora strony znajdują się w zakładce Redakcja BIP.
 • Aby przejść do strony głównej BIP należy kliknąć na logo BIP znajdujące się w prawym górnym rogu strony. Ten sam wynik zostanie uzyskany po naciśnięciu przycisku z odpowiednim opisem, znajdującym się pod menu po lewej stronie.
 • W dolnej części serwisu po lewej stronie znajduje się przycisk z napisem "E-WOKANDA", który prowadzi do wykazu spraw odbywających się w Sądzie Rejonowym w Brodnicy oraz przycisk z logo "ePUAP" prowadzący do strony www elektronicznej platformy usług administracji publicznej, poprzez którą można złożyć wniosek do Sądu Rejonowego w Brodnicy.

drukuj (Instrukcja obsługi)

 • opublikował: Artur Klementowski
  data publikacji: 2011-08-04 14:10
 • zmodyfikował: Artur Klementowski
  ostatnia modyfikacja: 2011-08-04 14:12

Informacje Sądu Okręgowego

2011.03.11 09:02

Kontakt

Informacja z SR Brodnica

Stopka adresowa

 • Sąd Rejonowy w Brodnicy

  ul. Sądowa 5

  87-300 Brodnica

  NIP: 874-14-50-628

 • Dane kontaktowe:

  Biuro Obsługi Interesantów

  tel. +48 56 49 41 709
  fax +48 56 49 41 758

  e-mail: poi@brodnica.sr.gov.pl

 • Godziny pracy kasy Sądu:

  poniedziałek - piątek: 730 - 1400

  w ostatnim dniu miesiąca do godz. 1300

 • Godziny pracy Sądu:

  poniedziałek: 715 - 1800

  wtorek - piątek: 715 - 1515

Licencja strony

© 2010 - 2016 Sąd Rejonowy w Brodnicy. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Stopka strony